Bireysel Sağlık Sigortaları

Sahip olduğunuz en değerli varlığınız öncelikle kendi sağlığınızdır.

Özel sağlık sigortası bu bağlamda size kaliteli sağlık hizmetinden faydalanma imkanını, her bütçeye uygun çözümlerle sunmaktadır.
Sağlık sigortası yaptırmayı geleceğe yapılan bir yatırım olarak düşünmek ve bir lüksten ziyade ihtiyaç olarak algılamak gerekir.
Bireysel sağlık sigortası bu özelliği ile olası yüksek meblağlı sağlık giderlerini karşılayarak, sigortalıların en zor anlarında en büyük yardımcısı olur.

Sağlık Sigortası, sigortalıların poliçe süresi içerisinde gerçekleşen sağlık harcamalarını (doktor muayene, ilaç, görüntüleme, tahlil, ameliyat masrafları v.b.)
özel ve genel şartlar dâhilinde karşılayan bir sigorta çeşididir. Sağlık Sigortaları, yatarak ve ayakta tedavi hizmetlerinin yanı sıra acil durum halleri, PSA ve mamografi,
ambulans, geniş asistans seçenekleri ve check-up gibi ek sağlık hizmetlerini de karşılar.

Dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar.
Sigortalıların herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ortaya çıkan ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflar,
yurtiçinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılanır.


Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları;
Sağlığım Tamam Sigortası ile Özel Hastanelerde SGK Farkına Elveda...
Uygun fiyatlarla, yaygın özel hastane ağına sahip özel hastanelerde SGK farkına Sağlığım Tamam Sigortası ayrıcalığı ile 'Elveda!' deyin. Üstelik hiçbir prosedür olmadan! 

Türkiye’nin en yaygın anlaşmalı hastane ağına sahip,
Yatarak tedavi limitsiz %100,
Cerrahi ve Dahili Yatışlar +Yoğun Bakım + Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz + Koroner Anjiyografi + Küçük Müdahale Giderleri +Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri
Ayakta tedavi Yılda 10 kez % 100
Doktor muayene+Laboratuar hizmetleri+Görüntüleme ve tanı yöntemleri+ İleri tanı yöntemleri+Fizik tedavi
Ambulans hizmetleri
Diş Sağlığı Paketi
Kadın Sağlığı Danışma
Çocuk Sağlığı Danışma
Yenidoğan Danışma
Tüp Bebek DanışmaSorularınız için...